3830* שלוחה 9 (מוקד מכירות)

חיפוש
Filters

Delonghi

מותג Delonghi הוא מותג מוכר ובבתים רבים אפשר לראות מוצרים רבים שלו לאור טיבו המעולה. במפעלים של המותג מוצרים פריטים שונים למטבח במגוון אפשרויות, גדלים וצבעים.

המטבח המאובזר עם Delonghi

אפשר לרכוש כיריים גז אשר ממוקמות על תנור בגודל 60 או 90 ס"מ בהתאם למיקום האפשרי בכל מטבח. הכיריים הללו קיימות באופציות של 5-4 להבות. כמו כן אפשר לרכוש את המוצרים הללו בנפרד. כיריים גז אשר יותקנו במיקום מסוים במטבח ותנור שיהיה בנפרד. בנוסף לכך קיימת אפשרות של תנור build in  של מותג Delonghi  אשר ממוקם בגובה האידאלי בתוך ארונות המטבח במקום שיועד לכך מראש.

במטבחים המודרניים לקוחות רבים בוחרים לרכוש כיריים אינדוקציה שיש בהם 6-4 להבות או לחלופין כיריים על משטח זכוכית או קרמי. מדובר במערכות כיריים שהן איכותיות ובטיחותיות של מותג Delonghi והן מאפשרות עבודה נעימה ונוחה במטבח.

קולטי אדים למטבח

לאור העבודה הרבה של צלייה, טיגון ובישול במטבחים הביתיים, לקוחות רבים מעוניינים לרכוש קולט אדים של מותג Delonghi אשר קיים בדגמים רבים, עם ארובה בגודל 90 או 60 ס"מ, דגם פינתי ואפשרויות רבות נוספות, כדי ליצור התאמה מושלמת על פי המיקום ועל פי הגוון של ארונות המטבח.

מוצרים שונים למטבח

מדיח הכלים פועל בבתים רבים לפחות פעם אחת ביום והוא כבר מזמן לא מותרות, אלא צורך חשוב לכל משפחה. קיימים דגמים של מותג Delonghi שהם מותאמים להתקנה על השיש, מדיח רחב או חצי אינטגרלי לנוחות מקסימלית של בני הבית.

כך אפשר לרכוש גם מיקרוגל מצוין שמאפשר חימום של מוצרי מזון שונים בכמה קטגוריות של תוכניות הפעלה אשר מותאמות לצרכים המשפחתיים. גם מקפיא אמבטיה הוא מוצר נוח מאד שאפשר להניח בו מוצרים קפואים כמו בשר, דגים, ירקות קפואים, גלידות, ארטיקים וקופסאות של מזון שהוכן מראש.

מתוך ההיצע הנרחב של המוצרים למטבח שהם במחירים אטרקטיביים תוכלו לבחור כאן באתר את הפריטים הנחוצים לכם כדי ליהנות ממטבח מאובזר ונוח לצורך הכנת המאכלים והמטעמים עבור בני הבית והחברים שמגיעים לבקר.