(0)
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
Filters

מדיח כלים רחב DELONGHI

₪ 2,449.00
₪ 2,082.00
לא כולל משלוח
מפרט זהה | צבע כסף
יצרן: Delonghi
זמינות: הפריט לא קיים כרגע במלאי, מוזמנים ליצור קשר בלשונית "יצירת קשר" מטה, בנוגע לפריט זה ולקבל עדכון כשיהיה זמין.
מק''ט: WMD62S

הנדון: תקנון מבצע מדיח כלים דמשי יולי 2020 (להלן: "המבצע")

בין המבשר, ניופאן בע"מ (להלן: "ניופאן"), תענית לאפשרויותיה אשר ירכשו במהלך תקופת המבצע, כהגדרתה להלן, אחד הבין את המכשירים בסגנון 3 להלן (להלן: "המוצר / ים המזכה / ים"), קפסולות המדינהח תוצרת סנו ספארק לשנה מתנה (להלן: "ההטבה"), כל כמפורט לכתובנון זה להלן.

1. הספרנון זה מידע בלשון זכר ויחיד היה לצורכי נוחות בלבד והינו מתייחס גם לנקבה ו / או רבים.

2. כל הרוכש מוצר / ים מזכה / ים, כהגדרתו, הספרופת המבצע, כהגדרתה, זכאי לקבלת ההטבה, כהגדרתה, ובכפוף למפורט בסעיף 6.

3. המשחק המשתתפים במבצע ללא תשלום מדיחים מתוצרת Delonghi המיובאים על ידי ניופאן, למעט מדיחים מדגמי, WMD7 SMD1, YM53, YM54 (להלן: "מוצר / ים המזכה / ים").

4. המבצר בתוקף לאקוח אשר ירכוש את המוצר המזכה בין התאריכים 01.08.2020 ועד ליום 04.09.2020, כולל (להלן: "תקופת המבצע"). ניופאן רשאית להיאריך ו / או לקצר את התקופת המבצע, לפי שיקול דעתה הבלעדי, ובלבד שתינתן הודעה בקשר לאמור כמפורט בסעיף 10 להלן.

5. מספרם המזערי של כלל מוצר המזקים המשתתפים במבצע הקיים 60 הקערה. מספרם המזערי של הסרטים המזכרים כאמור מתייחס לכלל היחידות היחודיות ולא כל אחד אחר לפרטני.


6. אופן קבלת ומימוש ההטבה:


6.1. ההטבה תתקבל במקביל להזמנת והובלת המוצר המזכה - תגיע יחד עם המוצר המזכה.


6.2. למען הסר ספק, ניופאן אינה אחראית לכל עיכוב בקלומת ההטבה, הנובי מגורמים שאינם מצליחים של ניופאן, לרבות אבל לא רק, עיכוב שמקורו בדואר ישראל.

למען הסר ספק, העמדתו של הלקוח בכל התנאים האחרים בסגנון זה זה התנאי יסודי לזכאותו לקבלת ההטבה.

7. המבצר אינו חל על מוצרים מזכרים אשר יירכשו letteropath המבשר באופן קבוע מכירות לווידי עובדים ו / או מועדון "חבר" ו / או הקמת מכירה שתעשה להשתמש במכונה "שיווק ישיר" של ניופאן ו / או המשרד העסקי למכירה מיוחדת למוסדות ו / או להשתמש במקום. סחר שא ókeypis מורשים. כמו כן, המבשרת לא חל על מוצרים מזכים שהיום מעודפים ו / או מתצוגה.

8. לא יכול לקבל פיצוי ו / או זיכוי בגין ההטבה ו / או בגין אי מימושה ולא יכול להחליפה בהטבה אחרת.

9. אין כפל מבצעים.

10. ניופאן תהא רשאית לשנות את התנאי המבצע בכל עתיק על פי שיקול דעתה הבלעדי ובכפוף למתן הודעה מראש אופן בו ניתנה ההודעה הראשונה בדבר המבצע.

11. בכל מקרה של מחלוקת בקשר עם המבצע ו / או כללי ו / או תנאיו ו / או הוראות תקנון זה, תכונה ניופאן בעניין והכעתה תהיה סופית ובלתי ניתנת לערעור.

12. היה לך למצוא אי התאמה ו / או סתירה בין הוראות התקנון זה מעניין פרסום אחר, מכל מין וסוג ביחס למבצע, תהיינה הוראותיו של תקנון זה עדיפות ידע אשר תקבענה.

13. לתמיכה טלפונית ולבירורים בקשר למבצע יכול לפנות לשירותים של ניופאן בטלפון שמספרו 1-700-700-983.

14. תקנון זה יוצג באתר ניופאן באמצעות תקופת המבצע.

 

הוספת חוות דעת
  • גרוע
  • מעולה
תגיות מוצר